Захисні ролети

  • Опис
  • Види керування
  • Профілі ролет
  • Кольори
  • Монтаж
  • Ціна

Захисні ролети івано-франківськ

Захисні ролети використовуються в приватних і громадських будівлях, будучи елегантною альтернативою «традиційним» залізним гратам. Це надійний засіб захисту Ваших вікон і дверей, балконів, гаражів і вітрин не тільки від злому, хуліганів, сторонніх поглядів, але і від шуму і сонця. Захисні ролети мають респектабельний зовнішній вигляд і безперечно прикрасять фасад магазину, інтер'єр офісу, чи стануть прекрасним доповненням до зручностей заміського будинку.

Ролетні системи «АЛЮТЕХ» це:

Захист від зламу

Безпека будинку, офісу чи магазину - основна задача, з рішенням якої успішно справляться ролети. За час Вашої відсутності ролетні системи будуть ефективно захищати Ваше майно.

Захист від сонця

Зберігання комфортної прохолоди в спекотні дні, захист штор і занавісок, меблів і килимових виробів від вигорання під дією прямих сонячних променів.

Захист від негоди

Надійний захист вікон від негоди (дощ, сніг, град, пориви вітру). Відірвані гілки або любі інші предмети підібрані сильним вітром не пошкодять Ваших вікон чи дверей.

Економія енергії

При опущеному ролетному полотні між ролетою і вікном утворюється повітряна подушка, яка виконує функцію "термосу", встановлюючи оптимальну температуру в приміщенні: зберігає прохолоду в спекотні дні, а тепло - в холодні. Це забезпечує економію енргоресурсів до 20%.

Захист від шуму

Зниження рівня посторонніх шумів в приміщенні для більш ефективної роботи або приємного відпочинку завдяки використанню алюмінієвих профілів з пінним наповнювачем.

Захист від посторонніх очей

Можливість насолоджуватись спокоєм на самоті у власному будинку чи квартирі. Ваше особисте життя під надійною охороною! Особливо актуально для першого поверху.

Гарантія на захисні ролети діє протягом 2 років.


Види керування:

Пружинно-інерційний механізм

Пружинно-інерційний механізм це сучасне рішення для захисних ролет. Вони легко підіймаються вручну і так само легко опускаються за рахунок власної ваги, яка компенсується наявністю пружини в конструкції.

Пружинно-інерційний механізм застосовують для ролет вагою до 100 кг.

Шнуровий привід

Шнуровий привід це найдешевший і найпростіший в експлуатації вип приводу. Полотно ролети підіймається і опускається за рахунок шнура, який змотується в касеті.

Шнуровий привід встановлюється на ролети вагою до 15 кг.

Шнуровий редукторний привід

Керування шнуровим редукторним приводом відбувається за допомогою кругового руху ручки.

Шнуровий редукторний привід встановлюється на ролети вагою до 20 кг.

Кордовий привід

Принцип роботи кордового приводу такий самий, як і у шнурового редукторного приводу, але за рахунок міцного сталевого тросу замість шнура, може підіймати полотно вагою до 80 кг.

Кордовий привід встановлюється на ролети вагою до 80 кг.

Воротковий привід

Підіймання і опускання полотна відбувається за допомогою воротка.

Карданний привід встановлюється на ролети вагою до 35 кг.

Автоматичне керування

Автоматичне керування це керування захисними ролетами за допомогою електроприводу з автоматикою (автоматичні ролети). Автоматика дозволяє керувати захисними ролетами за допомогою пульта дистанційного керування , електромагнітною карткою або вимикачем, як однією, так і групою роллет. Так само сучасна автоматика дає можливість застосувати систему "інтелектуальний будинок", завдяки якій, Ви без зусиль зможете керувати не тільки ролетами, але й воротами, маркізами і т.д. в запрограмованому режимі.

Профільні системи товщиною 9-14мм:

Профілі роликової прокатки виготовлені з високоякісної алюмінієвої полоси з двошаровим лакофарбовим покриттям високої зносостійкості. Завдяки пінозаповнювачу вони мають посилену тепло- і звукоізоляцію. Такі профілі можуть бути з перфорацією. Перфоровані профілі мають вузькі прорізи поздовж верхньої замкової частини. Розсіяне світло, яке проникає скрізь отвори, утворює приємне затемнення.

Профільні екструдовані системи:

Екструдовані профілі для ролетних воріт виготовляються з алюмінієвих злитків по технології видавлювання та штамповки. Ролети виготовлені з цих профілів відрізняються високою стійкістю до взлому завдяки більшій товщині стінок і наявністю поперечного ребра жорсткості.

Профільні системи для ролетних воріт:

Полотно для ролетних воріт складається з профілів роликової прокатки та екструдованих.

Профілі роликової прокатки виготовлені з високоякісної алюмінієвої полоси з двошаровим лакофарбовим покриттям високої зносостійкості. Завдяки пінозаповнювачу вони мають посилену тепло- і звукоізоляцію.

Екструдовані профілі для ролетних воріт виготовляються з алюмінієвих злитків по технології видавлювання та штамповки.

Профільні системи для ролетних решіток:

Ролетні решітки найчастіше використовуються на вітринних вікнах магазинів. Ролетні решітки забезпечать Вашому магазину прекрасний зовнішній вигляд вітрин і надійний захист Ваших цінностей.

Кольори:

Ми пропонуємо чотири базові кольори - білий, коричневий, сірий і бежевий. Можлива фарбування в будь-який колір за каталогом RAL, а також нанесення малюнка і тексту на захисні ролети.

Види монтажу:

Можливе встановлення у віконний отвір (мал. 1), на стіну (мал. 2) та схований варіант (мал. 3).

Розміри:

Можлива ширина - 500-6000 мм, висота розраховується, виходячи з ваги полотна, приводу і виду профілю і, хоча теоретично може бути до 6000 мм, практично - рекомендується до 3000 мм.


Захисні ролети ціна

Ціна на захисні ролети складає від 1200 грн/м.кв зібраного полотна.

Для більш точного розрахунку вартості Вашого замовлення необхідно провести відповідні заміри конструкції, вибрати тип управління ролетами, вибрати ширину і товщину профілю. Заміри знімає та консультує високопрофесійний майстер. Виклик майстра по м. Івано-Франківську БЕЗКОШТОВНИЙ. За межі м. Івано-Франківська 7 грн/км (рахувати в одну сторону).


Користувачів на сайті: 2

каталог сайтів Яндекс цитирования