Для виготовлення брусу в якості вихідної сировини відбирається круглий ліс (дуб, сосна) першого зрізу діаметром від 36 см. Такий брус, із зовнішніми ламелями радіального та напіврадіального розпилу має гарну зовнішню поверхню. Головний задум такого розпилу не лише в красі, а й в отримуваних міцнісних якостях клеєної деревини. Шари підбираються таким чином, щоб з торця брусу кут нахилу річних кіл до площини був ~ 45°, що дозволяє врівноважити напругу деревини в брусі й запобігти прогинам, скручуванню та деформації готового виробу.
Використовується трьохшаровий клеєний брус з сосни або дубу, зрощений по довжині на "міни-шип" (довжиною 6 м) перерізом 72-86 мм (склейка 24-24-24 мм).
Якість брусу прямо залежить від рівномірності просушки, тому деревина піддається багатоступеневій сушці: приблизно півроку матеріал сохне природнім способом, після чого його поміщають до сушильних камер. Потім слідує видалення природних дефектів – сучків, тріщин, смоляних карманів. Довжини від 0,6 м до 4 м використовуються для виготовлення цільного брусу, а бездефектні ділянки менше 0,6 м зрощуються у довжину.
При склеюванні брусу використовуються клеї класу D4, що відповідають DIN EN 204 фірми KLEIBERIT.